Bez kategorii

Ślubne zaproszenia z humorem – Czy dla wszystkich?

Są bardzo nowoczesną formą zaproszeń ślubnych. Ta forma prezentuje w bardzo humorystyczny sposób temat wesela i jest szeroko dostępna, praktycznie dla każdego. Istnieje pytanie, czy takie zaproszenia są dla każdego? Czy wszyscy będą z nich zadowoleni? Czy aby na pewno jest to dobry pomysł?

Kto powinien je wybrać?

Zaproszenia ślubne z humorem, dostępne są np. w sklepie ślubnym Bridartis. Jest to idealny pomysł i koncepcja dla odważnych zakochanych. Jest to schemat całkowicie oryginalny i nie ma praktycznie nic wspólnego z klasycznym. Osoby je zamawiające mają pewność że będą się wyróżniały w śród innych zaproszeń ślubnych. Skierowane są z pewnością do osób z wrodzonym poczuciem humoru i żartu i są z nim utożsamiani. Nie nadają się dla osób sztywnych poważnych i za takich postrzeganych. Osoby takie nie powinny na siłę próbować wybierać taki styl i tego typu dodatki weselne.

Cy goście dobrze będą odbierać taki styl?

Jeśli mają poczucie żartu to oczywiście że tak. Jeśli są zbyt poważni to z całą pewnością i tak nic ich nie rozśmieszy. Takie zaproszenia ślubne mogą by źle odbierane i męczyć osobę je czytającą.

Dla takich osób warto zakupić zwykłe zaproszenia i nie wysyła im tych śmiesznych. Jeśli jednak zapraszamy fajne osoby na naszą uroczystość z całą pewnością te śmieszniejsze zaproszenia można im wysłać.  Rozbawi ich to, wprawi w dobry humor a wy pokażecie że macie wobec siebie duży dystans 🙂

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *